Blog pozastaven!!
Více info tady.

Dan Radcliffe, Rupert Grint & Emma Watson mluví konci Relikvie smrti s EW

13. srpna 2010 v 9:07 | Lady Potter |  News
Pád náhled otázka Týdeník zábavy se zaměřuje na poslední splátky filmů o Harrym Potterovi, Relikvie smrti, který zahrnoval nové promo snímek Harry podniku Draco Malfoy je Hawthorne hůlku od druhé části se na obalu.
Nové interview kousky od Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watson, který hovořil při natáčení místnosti sekvence požadavku z části dva, si můžete přečíst níže.

"Jsem připraven druh dál teď, myslím," řekl Grint mezi trvá. "Tento film je skvělý způsob, jak dokončit celou éru, a to bude smutný, protože samozřejmě všichni moji přátelé jsou tady, ale 10 let je dost." Tři z nich byly natáčení scény v místnosti požadavku, v níž Harry, Ron, a Hermiona hledají viteál - v tomto případě, diadém-jako Ravenclaw čelenka. Watson a Grint byli oba sopping mokré. (Ve filmu, Ron a Hermiona v poslední době zničeno další viteál ve vodě a byly sledované Voldemort-formoval tsunami.)

Grint a Watson byla držena nasáklé členy posádky, kteří stříká páru se každých pár minut. Bylo to nedělá Watson šťastný. "Bylo to tak několik týdnů," řekla, svalový třes vedle teplomet. "Nesnáším, aby to znělo kňouravý, ale je to strašné. Je to ubohé jsou mokré po celou dobu. "Pokrčila rameny a dodal stroze:" Ale, víte, mi bylo řečeno, že bude vypadat velmi dramaticky, když vidíte filmy, tak to bude stát za to. "

Radcliffe, mezitím, se zdálo být v remorkér-o-válka s sám o dokončení jeho běhu jak Harry Potter. "Tento film byl těžké udělat, a já jsem měl některé z nejvíce snaží momentů, a to jak fyzicky, tak psychicky, než kdy předtím," řekl.

"Nebyl jsem úplně nadšená s mými výkony v Half-Krev [Princ] - Našel jsem to docela stejný-y, a ne, že tam bylo dost rozdíly v něm - tak jsem tvrdě pracoval, aby se ujistil, že pokud sedmý film vyjde a já jsem stále spokojen s tím, já vím, že nebude z nedostatku snahy. "

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama