Blog pozastaven!!
Více info tady.

Matt Lewis o Nevillově odvaze a kostýmech na Harry Potter výstavě

13. srpna 2010 v 17:37 | Lady Potter |  Neville Longbotom
neville

V nejnovějším rozhovoru hovořil herec Matthew Lewis (Neville Longbottom) na akci, kde oznámil místo konání nové Harry Potter výstavy o velké změně Nevilla, z něhož se teď stal odvážný muž a také porovnával kostýmy, které nosil v prvním a posledním filmu.

Když porovnával kostým, který měl v prvním dílu (Kameni mudrců) s tím co měl v posledním (Relikviích smrti) nemohl uvěřit, jak byl malý, "Je těžké uvěřit, že jsem byl tak malý."

Ze srandy řekl novinářům o tom, že děti nesměli při natáčení na placu hrát jakékoliv hry, aby nerušily ty, co jsou právě na placu, ale nebral to vážně a při badmintonu si podvrtl kotník, kvůli čemuž musel vynechat celý týden natáčení.

Pak se Lewis vyjádřil k postavě Nevilla, která se každým rokem vyvíjela v odvážnější. "Je úžasně loajální a má odvážné srdce", ale když ho zkusil porovnat k sobě: "Kdybych byl ním a došlo k nejhoršímu, tak bych utekl."

Na závěr řekl, že kdyby si mohl vzít z výstavy nějaký svůj kostým, tak by si vybral ten z prvního filmu.
V současné době se do 6.září.2010 koná Harry Potter výstava ve vědeckém centru v Ontariu, Toronto. Dne 23.října.2010 se přemístí do Seattlu, kde zůstane minimálně do 30.ledna.2011!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama