Blog pozastaven!!
Více info tady.

Hermiona Grangerová

Všechno nejlepší Hermiono

19. září 2010 v 10:10 | Lady Potter
Hermiona
Dnes - 19.září.2010, slaví své 31.narozeniny nejchytřejší čarodějka mudlovského původu, Hermiona Jane Grangerová, která je bývalou studentkou nebelvírské koleje na škole čar a kouzel v Bradavicích! Po dokončení studia na bradavické škole čar a kouzel nastoupila do Oddělení pro regulaci a kontrolu kouzelných zvířat na Ministerstvu kouzel, kde přispěla k výraznému zlepšení života domácích skřítků. Později přešla na Oddělení prosazování kouzelnických práv, kde se zapříčinila za zrušení práv zvýhodňujících čistokrevné kouzelníky před tzv. mudláky. V soukromém životě se provdala za Ronalda Biliuse Weasleyho, s nímž má dvě děti, Huga a Rose! Ve filmu Hermionu ztvárnila herečka Emma Watson.

Zdroj:stupefy.blog.cz

Video z Eminy cesty Bangladeše

30. srpna 2010 v 10:06 | Lady Potter
Už se objevilo i Video z Emminy cesty se značkou People Tree do Bangladeše. Ti z vás co chodí na Facebook mého blogu už ho mohly vidět,jelikož jsem ho tam vkládala před více jak hodinou.
Ve videu je několik záběrů a fotek z Emmina pobytu v Dhaka a Bajshahi ,městech Bangladeše.Emm si vyzkoušela každodení práci asi dvou stovek žen.Zkusila si šití,batikování,také sledovala jak probíhá tkaní a mnoho dalších věcí.V jedné místní škole se také stala na jeden den učitelkou Matematiky.Učila děti jednoduché sčítání a odčítání a také rozdala pár dárků.Následně jsou ve videu ukázky z nové  kolekce People Tree a několik záběrů z Focení Emmy a její nejnovější kolekce.

Zdroj:snapeova.blog.cz

Nové fotky z kolekce People Tree podzim/zima

26. srpna 2010 v 10:45 | Lady Potter
Na netu se objevili nové fotky Emmy z kolekce People Tree =)
Emmě to fakt sluší =)
People Tree1

Justin Bieber chce na rande s Emmou Watson

21. srpna 2010 v 11:09 | Lady Potter
bieber
Noviny The Sun zveřejnily článek týkající se mladé popové hvězdičky Justina Biebera,který už zřejmě neví co by.

Teprve týden poté, co prohlásil ,že Cheryl Cole by byla jeho dokonalou ženu, jeho dospívající srdce odhalilo, že by si rád vyšel s Emmou Watson.
Zpěvák prý chce na rande s hvězdou Harryho Pottera.
Justin říká: "Rád bych, ji vzal na večeři. Bylo by skvělé, kdyby přišla na jeden z mých koncertů, pak bychom mohli jít na rande.
"Miluju skutečnost, že je jednou z největších ženských filmových hvězd, ale rozhodla se vrátit do školy.
"Ukazuje tak, že je opravdu normální a stojí nohama pevně na zemi."

The Sun ještě dodalo: Hodně štěstí, kámo.Je tu ale jeden problém - její přítel GEORGE Craig.

A on je větší než ty.

Nová fotografie pro People Tree

20. srpna 2010 v 16:53 | Lady Potter
Vogue.com zveřejnilo druhou fotografii Emmy z nejnovější kolekce People Tree na podzim/zimu 2010.Byl k tomu připojen i krátký článek,který najdete přeložený v celém článku.
People Tree

První fotka Emmy z kolekce People Tree-podzim/zima2010

18. srpna 2010 v 17:10 | Lady Potter
Dnes tady mám jednu velice potěšující věc a to úplně první fotku z kolekce People Tree na Podzim/zimu ,kde je Emma.Tato nová módní kolekce by měla být k vidění na Prince Charles's Garden Party od 8. do 19.září.Emma se toho bohužel nebude moci zůčastnit kvůli návratu na Brownovu Univerzitu.
Emma

Nová fotka Emmy

7. srpna 2010 v 9:17 | Lady Potter
emma

Emma Watson-Fotky z NY

5. srpna 2010 v 15:57 | Lady Potter
Em

Životopis Emmy Watson

4. srpna 2010 v 20:52 | Lady Potter
Hermiona Granger
Povolání: Herečka
Věk: 20
Datum narození: 15. 04. 1990
Místo narození: Paříž, Francie
Znamení: Beran
Výška: 168 cm
Emma Charlotte Duerre se narodila rodičům Jacqueline a Chrisovi (oba právníci) v Paříži 15. dubna 1990. Když jí bylo pět let, rodiče se rozvedli a Emma se i se svým mladším bratrem Alexem (nar. 1993) přestěhovala do Oxfordshire, kde žijí s jejich matkou. Emma má tři nevlastní sourozence - od rozvodu dodnes žije Emmin otec s ženou, se kterou má tři děti - dvojčata dcery Ninu a Lucy (nar. 17.9.2004) a syna Tobyho (nar.2003). Jelikož Emma do pěti let vyrůstala ve Francii, tak kromě angličtiny mluví plynně francouzsky.

V 7 letech Emma vyhrála svou první cenu ve školní recitační soutěži. Bylo jí právě 9 let, když muž z castingové agentury cestoval po všemožných školách v Anglii a hledal talentované děti pro konkurs do prvního filmu o Harrym, Ronovi a Hemioně. Emma si vzpomíná, že do toho šla (na konkurs) kvůli svým kamarádům a také proto, že si myslela, že by to mohla být zábava... Poté, co producent vybral herce do dvojice Rona a Harryho, byla Emma zavolána do kanceláře produkce spolu s Rupertem Grintem, kde jim oboum bylo sděleno, že vyhráli role Hermiony a Rona.

V deseti letech tedy Emma začala točit svůj první film v roli Hermiony Grangerové ve filmu Harry Potter a Kámen mudrců - první část série filmů o Harrym Potterovi. Celá série byla natočena podle velmi populárních knih J.K.Rowlingové. Rowlingová dosud Emmu nepoznala, zatím si jen povídali po telefonu. I tak ale zjistila, že se Emma skvěle hodí ke ztvárnění její postavy Hermiony Grangerové...

V den, kdy do kin vešel Harry Potter a Kámen mudrců bylo zlomeno již mnoho rekordů a Emmino vystupování ve filmu mělo ohlas po celém světě.
 
 

Reklama