Blog pozastaven!!
Více info tady.

HP a Relikvie smrti

Trailer-HP a Relikvie smrti

4. října 2010 v 17:17 | Lady Potter
Já si nemůžu pomoct ale tohle video sem si strašně oblíbila..Nevím proč..Možná to
je tou hudbou ale určitě taky tím jak je to dobře zpracovaný..Je to trailer k poslednímu dílu
ale přitom tam žádný scény z Relikvií nenajdete...Je to prakticky jenom sestřih ostatních
dílů ale je to moc povedený =) Pořád je pozastaveno!!!!

Nejnovější informace o novém traileru k Relikviím smrti: část 1!

20. září 2010 v 19:04 | Lady Potter

A máme tu nejnovější oficiální informace od mezinárodního a českého Warner Bros. Podle informací od mezinárodního Warner Bros se nového traileru k Harry Potterovi a Relikviím smrti: část I. dočkáme 22.září v 18 hodin pacifického času, což znamená, že v České republice a také na Slovensku se ho dočkáme 23.září v nočních hodinách mezi středou a čtvrtkem. Nejvíce pravděpodobný je čas 03:00 hodiny ráno.

Dále tu máme informace o délce, českém dabingu a vstupu traileru do kin od českého Warner Bros, kterého jsem se já osobně na tyto informace zeptal. V emailu, který mi od WB došel je psáno, že délka traileru bude 2 minuty 20 sekund. Trailer bude zveřejněn i v českém dabingu, a to pravděpodobně příští týden. Uvedení traileru do kin je z větší části na provozovatelích kin samotných, jednání o jeho nasazení právě probíhají.
Harry Potter
Úryvky ze správy od českého Warner Bros:
Trailer má 2:20, v původním znění bude uveřejněn ve středu 22.9., hodinu nemohu přesně stanovit.
(Upozorňuji, že datum 22.9 znamená přibližné datum, to bylo nedávno i s časem vydání potvrzeno mezinárodním Warner Bros - více o několik řádků výš.)

Na českém dabingu a jeho nasazení se pracuje a měl by být k dispozici příští týden. Nasazení traileru v kinech je z větší části na provozovatelích kin samotných, jednání o jeho nasazení právě probíhají.
Zdroj:Stupefy.blog.cz

Nový scan z Relikvií

19. září 2010 v 10:17 | Lady Potter
Harry
A máme tu další scan fotky z filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I. z albumu Obrázky z kouzelnického světa! Tentokrát se jedná o fotku Harryho na noční hlídce, pravděpodobně se jedná o scénu, kdy zahlédne laň, za kterou se vydá a doputuje k jezeru, kde uvidí Nebelvírův meč. Rozhodne se potopit a meč z jezera získat, jenže ho začne škrtit medailonek/viteál, který si nechal na krku, ale zachrání ho navrátilec Ron, který vytáhne i meč a poté zničí viteál.
Zdroj:stupefy.blog.cz

Relikvie smrti se na 10 týdnů začnou opět natáčet

15. září 2010 v 17:00 | Lady Potter

Dne 12.června tohoto roku, bylo oznámeno hercem Warwickem Davisem (Kratiknot a Griphook), že natáčení filmů Harry Potter a Relikvie Smrti : část 1 a 2 bylo oficiálně a úplně ukončeno.V této době už jsou obě části v post produkci a budou brzy dokončeny. Dnes, téměř o tři měsíce později, se objevily zprávy o možném pokračování natáčení na deset týdnů kvůli nedoladěným scénám.Zpráva pochází od jistého Londýnského zdroje a naznačuje, že znovu natočení některých scén (reshoots) je naplánováno na 10 týdnů v Londýně, a že by mělo začít velmi brzy. Tuto informaci zatím prosím berte jako fámu,jelikož zatím nebyla nikým potvrzena.
Natáčení by se s největší pravděpodobnosti nemělo týkat hlavního tria. Půjde nejspíše o znovu natočení některých scén a záběrů týkajících se bitvy o Bradavice jež je nejnáročnější na konečné dotvoření a musí být co nejlepší.

Zdroj:snapeova.blog.cz

Promo Batyldy a Belly

11. září 2010 v 11:37 | Lady Potter
Byla zveřejněna úžasná promo fotka Batyldy Bagshotové a Bellatrix Lestrangeové - tentokrát bez popisku.....
Batylda

První komerční verze k Relikvií Smrti ve vysokém rozlišení

11. září 2010 v 11:24 | Lady Potter

Stránky Mugglenet zveřejily první komerční verzi k Relikviím
Smri ve vysokém rozlišení. Můžeme vidět nové scény jako
jsou Harry ležící v lese,Hagrida jak objíždí zeď ke stropu v
tunelu a mnoho dalšího.

Zdroj:hp-lovefan.blog.cz

Nová fotka z Relikvií

5. září 2010 v 11:58 | Lady Potter
relikvie
Zdroj:hermiona-ginny.blog.cz

Fotka Rona a Hermiony ve vysoké kvalitě

5. září 2010 v 11:54 | Lady Potter
Před několika dny se objevily tři fotografie z první části závěrečného filmu,které pocházeli z Alba obsahující samolepky a plakáty ze všech sedmi filmů.Toto album vyjde v Brazílii a to již brzy.
Jedna z fotek,tedy zraněný Ron s Hermionou ve stanu se na internet již dostala ve vysoké kvalitě.
HQ
snapeova.blog.cz

Tři nové propagační fotky k Relikviím

4. září 2010 v 9:56 | Lady Potter
Díky některým uživatelům stránky Harrypotterforum.com máme nyní k dispozici tři úžasné,nové propagační fotografie a to dokonce ve výborné kvalitě.Jedná se o tři postavy stojící na temné straně.Pravděpodobně jsou to všichni smrtijedi i když ten třetí vypadá spíše na lapku.Jednou z těchto fotek je opravdu výborné promo Luciuse Malfoye,který je poraněný a pocuchaný,tudíž soudím,že takhle vypadal,když se natáčela bitva o Bradavice.Musím říct,že tady na téhle fotce je docela k sežrání :D
lady-potter.blog.cz
lady-potter.blog.cz
lady-potter.blog.cz
Zdroj:snapeova.blog.cz

Nové fotky k videohře

3. září 2010 v 12:26 | Lady Potter
Na facebookové stránce věnované první části hry k Relikviím Smrti byly zveřejněny další 3 fotky ze hry.Na první jsou mozkomoři v Godrikově dole,na další také,ale pro změnu na místním hřbitově.A naposlední fotce je zaznamenaný boj na ministrestvu kouzel,kde jsou přítomni smrtijedi.
videohra1
videohra2
videohra3
Zdroj:snapeova.blog.cz

HP 7 na obálce časopisu Empire a nové fotky z filmu uvnitř

1. září 2010 v 13:38 | Lady Potter
Na internetu se objevila obálka nejnovějšího připravovaného vydání časopisu Empire ,který je na měsíc říjen. Na obálce je další neznámá propagační fotka Harryho,dále Voldemort,Hermiona a Ron.Tento časopis také zveřejnil dvě nové Stills fotografie,které se pravděpodobně nacházejí i uvnitř časopisu(to zatím nevím).Na první fotce je hádka mezi Harrym a Lupinem,ale odehrává se za přítomnosti Ginny,takže nejsíš bude udělána jinak než v knize a na druhé je Rufus Brousek,který triu předává věci ,které zdědily od Brumbála. V tomto záběru podává Harrymu zlatonku.Samozřejmě nesmí chybět velký článek o tomto filmu,kde se mluví o natáčení,o tom co můžeme čekat od scény na Kings Cross nebo také o tom jak velké budou škody na bradavicích.Mezi články se v tomto čísle také objevilo něco o Movie Conu,na Scanu můžeme vidět i Daniela.
Emprie1

Rozhovor s Rupertem o Relikviích

29. srpna 2010 v 16:22 | Lady Potter
Rupert
Herec Rupert Grint se minulý víkend zúčastnil akce V Festival , kde poskytl rozhovory pro Metro a The Telegraph.Hovořil o ukončení natáčení Relikvií Smrti a práci, kterou by chtěl dělat dál.Rovněž odmítl ukázat své tělo na jevišti tak, jako jeho přítel Dan Radcliffe.Zmínil také, jaké suvenýry si odnesl z natáčení Harryho a podělil se s námi, na jakých hudebních nástrojích by se rád naučil hrát.

Nové propagační fotky

27. srpna 2010 v 8:41 | Lady Potter
Objevili se další 3 propagační fotky k Relikviím smrti!!! Trio na Grimmauldově náměstí, Ron s Hermionou ve stanu a nakonec Hermiona se Zmijozelovým medailonem.
Graimmauldovo náměstí

Představitelka malé Lily

22. srpna 2010 v 20:52 | Lady Potter
Lily Evans
Mladá herečka Ellie Darcey-Alden si v psolední Potterovce
zahraje jako představitelka malé Lily Evansové.
Můžete ji vidět ve scéně kdy Harry sleduje vzpomínky Severuse
Snapea.

Harry Potter 7/Bravo-scan

19. srpna 2010 v 9:59 | Lady Potter
bavíčko

Nové promo z Relikvií

19. srpna 2010 v 8:17 | Lady Potter
Na internetu se objevilo nové promo z první části Relikvií.
Zobrazuje trio jak vchází do domu č.12 na Grimmauldově náměstí.
promo
Zdroj:snitchseeker.com Text:lady-potter.blog.cz

Víme jak skončí první část Hp7

12. srpna 2010 v 20:58 | Lady Potter

Srpnové vydání časopisu Entertainment Weekly nepřineslo jen nové fotky z Harry Pottera a Relikvií smrti, ale také informaci, o které se spekuluje od doby, kdy Warner Bros oznámilo, že Relikvie smrti budou rozděleny do dvou části, informaci o dělícím bodu mezi Relikviemi, tedy o konci první části sedmé Potterovky.

"První část skončí 24.kapitolou knihy, Voldemort získá Bezovou hůlku, jednu z tří Relikvií smrti."

Harry Potter and Deathley hallows kalendář

6. srpna 2010 v 19:55 | Lady Potter
calendar

Harry Potter a Relikvie smrti-Oficiální trailer

3. srpna 2010 v 20:07 | Lady Potter
 
 

Reklama