Blog pozastaven!!
Více info tady.

Neville Longbotom

Matthew v národním železničním muzeu

18. srpna 2010 v 8:30 | Lady Potter
Herec Matthew Lewis o víkendu navštívil Národní Železniční Muzeum ( National Railway Museum) v Yorku ve Velké Británii.V muzeu byla umístěna i lokomotiva,která je v HP filmech používána k Bradavickému Expressu. Níže si můžete prohlédnout pár Fotek Matta i s Expressem a dravci (mezi nimi i Sova sněžná)
expres1

Baseball in Seattle

14. srpna 2010 v 11:12 | Lady Potter
matt

Matt Lewis o Nevillově odvaze a kostýmech na Harry Potter výstavě

13. srpna 2010 v 17:37 | Lady Potter
neville

V nejnovějším rozhovoru hovořil herec Matthew Lewis (Neville Longbottom) na akci, kde oznámil místo konání nové Harry Potter výstavy o velké změně Nevilla, z něhož se teď stal odvážný muž a také porovnával kostýmy, které nosil v prvním a posledním filmu.

Když porovnával kostým, který měl v prvním dílu (Kameni mudrců) s tím co měl v posledním (Relikviích smrti) nemohl uvěřit, jak byl malý, "Je těžké uvěřit, že jsem byl tak malý."

Ze srandy řekl novinářům o tom, že děti nesměli při natáčení na placu hrát jakékoliv hry, aby nerušily ty, co jsou právě na placu, ale nebral to vážně a při badmintonu si podvrtl kotník, kvůli čemuž musel vynechat celý týden natáčení.

Pak se Lewis vyjádřil k postavě Nevilla, která se každým rokem vyvíjela v odvážnější. "Je úžasně loajální a má odvážné srdce", ale když ho zkusil porovnat k sobě: "Kdybych byl ním a došlo k nejhoršímu, tak bych utekl."

Na závěr řekl, že kdyby si mohl vzít z výstavy nějaký svůj kostým, tak by si vybral ten z prvního filmu.
V současné době se do 6.září.2010 koná Harry Potter výstava ve vědeckém centru v Ontariu, Toronto. Dne 23.října.2010 se přemístí do Seattlu, kde zůstane minimálně do 30.ledna.2011!

Fotky Mattehewa z výstavy

11. srpna 2010 v 20:02 | Lady Potter

Matthew Lewis se včera ráno zůčastnil akce,kde oznámil místo příští zástávky Harry Potter výstavy.Tato výstava bude až do 6 září v Orlandu.Matt včera řekl,že město do,kterého se přesune bude Seattle.Tam bude výstava od 23.října 2010 do 30.ledna 2011.
Níže máte několik fotek Matta s dětmi a za zády má plakát k výstavě.
matt1

Matthew Lewis k účasti na Národní železniční muzeum v Průvodci víkend

10. srpna 2010 v 19:30 | Lady Potter
Nevile
Herec Matthew Lewis bude tuto neděli, 15. srpna v Národním železničním muzeu v Yorku, Velké Británii, jako součást muzea Průvodce víkend.
Fest je zdarma pro všechny a bude probíhat celý
víkend, od 14-15, kde fanoušci dostanou první-ruka pohled na Hogwarts Express
z filmu Harry Potter série.Matt bude setkání fanoušků a
rozdává autogramy od 11:00-12:00 a od 12:30 do 13:30 GMT v neděli.
Uskuteční se také soutěž pro fanoušky dostat one-on-one rozhovor s Mattem.
 
 

Reklama